جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • سیاست اداره کل میزبانی مسابقات ملی و بین المللی برای تمام رشته هاست

   مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان؛

   سیاست اداره کل میزبانی مسابقات ملی و بین المللی برای تمام رشته هاست

   سیاست اداره کل میزبانی مسابقات ملی و بین المللی برای تمام رشته هاست

   مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: از روز نخست حضورم در اداره کل، سیاستی که مطرح شد میزبانی مسابقات ملی و بین المللی در تمام رشته ها بود.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان، محمدتقی امیری خراسانی در حاشیه ی مراسم افتتاحیه ی مسابقات قهرمانی کشور موتای بخش آقایان که در سالن تلاش کرمان برگزار شد، اظهار داشت: خداوند را شاکریم، در یکی دیگر از رشته های ورزشی پرهیجان و نشاط آور میزبان هموطنان عزیزمان هستیم.
   وی با اشاره به اینکه در این رقابت ها با استان کرمان، میزبانی 31 استان را عهده دار بودیم، افزود: این یک اتفاق خوبی برای ورزش استان بود که خوشبختانه به خوبی در حال انجام است.
   امیری خراسانی ضمن تشکر ویژه از زحمات اعضای هیئت ورزش های رزمی استان کرمان به ریاست آقای ابراهیمی تصریح کرد: از زمانی که این میزبانی به ما اعلام شد، ما حمایت کامل و لازممان را از هیئت داشتیم و از دوستان خواستیم این میزبانی را متقبل شوند، حتی در این راستا چندین جلسه شهرستانی و استانی برگزار شد تا ما بتوانیم میزبانی خوبی داشته باشیم.
   وی با اشاره به اینکه ممکن است شاهد حضور این رشته ی ورزشی در المپیک 2024 باشیم، یادآور شد: با توجه به اینکه قهرمان های خاص خود را داریم و اولین دوره ی مسابقات کشوری را ما میزبان شدیم، در صورت تصویب شدن حضور این رشته در المپیک 2024، می توان زمینه حضور مربیان، داوران و ورزشکاران را در این المپیک و المپیک های بعدی فراهم کرد.
   امیری خراسانی با اشاره به برگزاری مسابقات موی تای قهرمانی کشور در دو بخش بانوان و آقایان به میزبانی کرمان اظهار داشت: به صورت کشوری و تجمعی به این صورت، این اولین دوره ی برگزاری این رقابت هاست که این کار به لطف خدا، همت تمام عزیزان در هیئت و تلاش همکارانمان دراداره کل انجام شد.
   وی گفت: از روز نخست حضور بنده در اداره کل، سیاستی که مطرح شد میزبانی مسابقات کشوری و مسابقات بین المللی در تمام رشته ها بوده است.
   امیری خراسانی افزود: استان کرمان در بحث ورزش های رزمی از دیرباز ید طولایی در این قضیه داشته و ما در کنار دوستان آماده ی حمایت و میزبانی های بیشتر هستیم.
   وی به حمایت های صورت گرفته از ورزشکاران رشته های مختلف اشاره و تصریح کرد: تاکنون به بسیاری از ورزشکاران رشته های مختلف که به مسابقات بین المللی و خارج از کشور هم عزیمت داشته اند، با مجوز شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان کمک های خاص خودمان را چه در بحث مادی و چه معنوی داشته ایم و این حمایت ها را دوچندان نیز می کنیم.
   اخبار مرتبط
کرمان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 381,955
تعداد بازدید امروز : 112
تعداد بازدید دیروز : 710
آخرین به روزرسانی : 1397/09/22
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.