جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • بازدید دکتر امیری خراسانی از کلاس داوری بازی های بومی محلی در کرمان

   بازدید دکتر امیری خراسانی از کلاس داوری بازی های بومی محلی در کرمان

   بازدید دکتر امیری خراسانی از کلاس داوری بازی های بومی محلی در کرمان

   مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان از روند برگزاری کلاس داوری درجه سه بازی های بومی محلی این استان بازدید کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان، دکتر محمدتقی امیری خراسانی در حاشیه ی این بازدید ضمن تشکر از تلاش های نژادفصیحی سرپرست هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی استان و مجموعه ی آن، از حضور خانم فروزنده مدرس فدراسیون نیز قدردانی کرد.
   وی با ابراز خرسندی از روند رو به رشد برگزاری این کلاس ها در استان افزود: این رشد نشان دهنده ی تأثیر گذار بودن تلاش های شما و مجموعه ی هیئت است.
   دکتر امیری خراسانی با اعلام اینکه شاید برخی دیدگاه های خاصی به این نوع رشته های ورزشی داشته باشند، تصریح کرد: بیشتر نگاه این افراد به رشته هایی هست که مدال آوری های جهانی دارند، این در حالیست که ماهیت رشته های بومی و محلی به غیر از بحث شور و نشاط اجتماعی که در جامعه ما کم هست، سبب سلامتی و نزدیک شدن خانواده ها به هم می شود و اصل ورزش هم به همین است.
   وی با بیان اینکه متأسفانه بعضی از رشته ها از این اصل فاصله گرفته اند، خطاب به حاضران در این دوره ی آموزشی افزود: امیدوارم شما در کارتان و در رسالتی که بر عهده دارید، در قالب یک مبلغ ورزش واقعی، تشویق کننده اعضای خانواده، همشهری ها، هم استانی ها و هموطنان به سوی ورزش باشید و با برگزاری این نوع برنامه ها در شهر، روستا و مناطق خاص خود باعث خیر و برکت برای جامعه شوید.
   دکتر امیری خراسانی ابراز امیدواری کرد: شاهد برگزاری دوره های بیشتر و مسابقات بی شمار در این نوع بازی های مفرح در استان کرمان باشیم.
   اخبار مرتبط
کرمان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 381,953
تعداد بازدید امروز : 110
تعداد بازدید دیروز : 710
آخرین به روزرسانی : 1397/09/22
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.