جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • حضور 2 بانوی والیبالیست کرمانی در اردوی تیم ملی

   حضور 2 بانوی والیبالیست کرمانی در اردوی تیم ملی

   حضور 2 بانوی والیبالیست کرمانی در اردوی تیم ملی

   مریم کامیابی پاسور و فاطمه حسنی دریافت کننده قدرتی به عنوان نمایندگان استان کرمان در نخستین اردوی تیم ملی والیبال بانوان ایران حضور دارند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان، علی اکبر ثابتی پور، رییس هیئت والیبال استان کرمان با اشاره به اعلام برنامه نخستین اردوی تیم ملی بانوان از سوی فدراسیون، گفت: نخستین اردوی تیم ملی والیبال بانوان ایران از 25 فروردین جاری شروع می شود و تا چهارم اردیبهشت ماه به مدت 11 روز ادامه خواهد یافت.
   وی با اعلام اینکه ششمین دوره جام کنفدراسیون والیبال آسیا در گروه زنان از 25 شهریورماه تا یکم مهرماه سال جاری به میزبانی تایلند و با حضور 10 تیم برگزار می شود، افزود: تیم ملی والیبال بانوان ایران در گروه سوم دور مقدماتی این رقابت ها با تیم های قزاقستان، فیلیپین و استرالیا هم گروه است.
   ثابتی پور تصریح کرد: نخستین اردوی آماده سازی و انتخابی تیم ملی والیبال بانوان برای حضور شایسته در این رقابت ها از 25 فروردین جاری و پنج ماه قبل از شروع جام کنفدراسیون آسیا در دو گروه آغاز می شود.
   وی با بیان اینکه تمرینات گروه نخست از 25 تا 30 فروردین جاری پیگیری می شود، یادآور شد: تمرینات گروه دوم نیز از 30 فروردین جاری تا چهارم اردیبهشت ماه برگزار می شود.
   ثابتی پور افزود: مریم کامیابی و فاطمه حسنی، بانوان والیبالیست کرمانی در گروه نخست این اردو حضور دارند.
   نخستین اردوی تیم ملی والیبال بانوان ایران از 25 فروردین جاری تا چهارم اردیبهشت ماه به مدت 11 روز برگزار می شود.
   اخبار مرتبط
کرمان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 397,894
تعداد بازدید امروز : 475
تعداد بازدید دیروز : 510
آخرین به روزرسانی : 1397/11/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.