جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • حضور 2 بانوی کرمانی در اردوی تیم ملی جوجیتسو

   حضور 2 بانوی کرمانی در اردوی تیم ملی جوجیتسو

   حضور 2 بانوی کرمانی در اردوی تیم ملی جوجیتسو

   زهرا شاه حیدری و مینا قره خانی در دومین مرحله ی اردوی تیم ملی جوجیتسو که به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی جاکارتا برگزار می شود، حضور دارند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان، پس از برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی جوجیتسو در بخش بانوان که 21 بهمن ماه 1396 با حضور نایب رییس بانوان فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش انجام شد، نخستین اردوی آماده‌سازی این تیم برای حضور در بازی‌های آسیایی، از تاریخ 19 اسفندماه سال گذشته آغاز شد.
   ملی‌پوشان جوجیتسو بانوان هم‌اکنون با حضور 15 ورزشکار منتخب که دو نفر از آنها کرمانی هستند، دومین مرحله از اردوهای خود را در آکادمی ملی المپیک پیگیری می‌کنند.
   اردونشینان تیم جوجیتسو دختران تا 27 فروردین جاری صبح‌ها زیر نظر مهسا روحی مربی بدنساز این تیم، به تمرینات قدرتی و بدنسازی می‌پردازند و بعد‌از‌ظهرها نیز با هدایت سوده کمندانی مربی تیم ملی جوجیتسو بانوان، تمرینات تخصصی جوجیتسو را پیگیری می‌کنند.
   تیم جوجیتسو دختران پیش از بازی‌های آسیایی جاکارتا، مسابقات جوجیتسو قهرمانی آسیا را اواسط تیرماه سال جاری به میزبانی آلماتی قزاقستان پیش‌رو خواهند داشت که در دو استایل نوازا و فایت به این مسابقات اعزام می شوند و پس از این مسابقات، تمرینات این تیم برای حضور در جاکارتا پیگیری خواهد شد.
   اخبار مرتبط
کرمان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 397,915
تعداد بازدید امروز : 496
تعداد بازدید دیروز : 510
آخرین به روزرسانی : 1397/11/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.